NUTROLIN®-TIIMI

Ollaan yhteydessä

Autamme sinua mielellämme chatin, sähköpostin, puhelimen tai yhteydenottolomakkeen välityksellä. Tältä sivulta löydät meidän kaikkien yhteystiedot.

Tai ehkä olet Facebookissa?

Mekin olemme! Tavataan Nutrolin Koirat, Nutrolin Hevoset tai Nutrolin Kissat -sivulla.

Nutrolin meijeri

Nutrolin®-tuotteita kivijalasta ja verkosta

Jälleenmyyjäverkostomme kattaa koko maan, ja löydät varmasti läheltäsi mukavan ja palvelevan eläinlääkäriaseman, lemmikkitarvikeliikkeen tai apteekin. Jos erikoisliikkeeseen on kuitenkin matkaa tai hylly on tyhjä lempituotteesi kohdalta, Nutrolin®-verkkokauppa palvelee nopeasti. 

Mikäli sinulla on kysyttävää jälleenmyyntiin, verkkokauppaan tai tuotteisiin liittyen, laita toki viestiä. 

Jälleenmyyjäksi?

Laita tiedot yrityksestäsi meille sähköpostiosoitteeseen info@nutrolin.fi niin saat tilaus- ja muut ohjeet. 

Kasvajat-Sinetti-2020-FI-200px-RGB

”Me pidämme Nutrolin®-pyörät pyörimässä. Meillä kaikilla on myös lemmikkejä. Ne ovat meille tärkeitä perheenjäseniä ja harrastuskavereita. Olemme itsekin Nutrolinin suurkuluttajia.”

Anna-Liisa Lundell

Anna-liisa lundell
ceo/partner

Puh. +358 50 3045 190

anna-liisa@nutrolin.fi

Mikko Griinari

Mikko griinari
Chief scientist/Partner

Puh. +358 50 3634 570

mikko@nutrolin.fi

Petrus Liukkonen

Petrus Liukkonen
COO/Partner

Puh. +358 50 4109 952

petrus@nutrolin.fi

Jenni Liukkonen

Jenni Liukkonen
Creative director/Partner

Puh. +358 50 3020 654

jenni@nutrolin.fi

Anna Silvan

Anna Silvan
Nutrolin Sweden

Puh. +358 40 7206 485

anna@nutrolin.se

Sari Kokko

Sari KOkko
Specialist, horse products

Puh. +358 40 7442 089

sari@nutrolin.fi

Saija Lantee

Saija Lantee
online retail assistant

saija@nutrolin.fi

OTA YHTEYTTÄ

Laita viestiä, vastaamme mahdollisimman nopsaan.

    Nimesi (pakollinen)

    E-mail osoitteesi (pakollinen)

    Aihe

    Viestisi

    OLINI OY

    info@nutrolin.fi
    +358 10 8392 100

    Hyvelänraitti 6
    09430 Saukkola

    2135320-0

    Verkkolaskuosoitteemme:
    Operaattori:
    OpusCapita Group Oy – Itella 003710948874
    Verkkolaskuosoite:
    003721353200

    OVT-tunnus
    003721353200

    Paperilaskut osoitteeseen:
    Olini Oy

    PL 21574
    00063 LASKUNET

    Hyvelänraitti 6, 09430 Saukkola